Аватар пользователя admin

Назар

email: 
niko09@ukr.net
Постачальники- надійні. Завжди дадуть об'єктивну характеристику товару, підберуть варіант, який мені підходить. Дуже зручно, що часті оновлення.

Олександр

email: 
lana796@rambler.ru
Вперше замовляв в цього постачальника- приємно вражений. Навчений попереднім негативним досвідом з іншими оптовиками, побачив, що тут відфотографують реальний мішок (а не 3-5 речей), правильно вкажуть вартість речі. Відправка в день оплати, що дуже зручно ! Дякую, надіюсь і надалі на таку якість і роботи,і товару!

Ольга

Постачальники- надійні. Завжди дадуть об'єктивну характеристику товару, підберуть варіант, який мені підходить. Дуже зручно, що часті оновлення.

Ксенія

Вже 5 років купую товар для магазину в цієї фірми. Хлопці завжди порадять хороші лоти, які мають гарний попит в покупців, пропонують новинки. З ними приємно мати справу. Дякую за співпрацю і бажаю процвітання!

Наталья Ш

email: 
amalon.7@gmail.com
Огромное спасибо за оперативную работу!! Заказываю уже второй раз - качество товара, работа персонала-все на высоте! Максимальная помощь при выборе и моментальная отправка! Только наилучшие рекомендации и пожелания!!!!

Валентина

email: 
varymv@gmail.com
Гарна команда професіоналів, які знають свою справу та підхід до кожного вибагливого клієнта. Я задоволена якістю одягу, а особливо ціновою політикою. В умовах нестабільного валютного ринку, даний постачальник робить усе можливе, щоб ціна на товар не змінювалась, що дуже необхідно для кінцевого споживача! Дякую за терпіння, професіоналізм та оперативність!

Игорь

email: 
igorlutsk@gmail.com
Доволен работой. Оперативность поставки товара. Выслали в тот же день. Товар соответствует фото. Спасибо.